Explore your possibilities

zobacz nasze oferty pracy

Jesteśmy producentem oprogramowania do zarządzania IT. Dostarczamy innowacyjne usługi technologiczne. Już od 26 lat nasze rozwiązania wdrażane są w największych przedsiębiorstwach w Polsce. Nieustanny rozwój jest wynikiem pracy indywidualnej i zespołowej wielu specjalistów w swojej dziedzinie. Zgrany zespół to nasz atut i powód, dla którego wciąż odnosimy sukcesy.

AMBICJA

Nie chcesz się w pracy nudzić? Świetnie! My też nie. Ambicja jest dla nas wystarczającym paliwem, żeby tak się nie stało.

KREATYWNOŚĆ

Nie musisz mieć tysiąca pomysłów na minutę… wystarczy sto ;). Praca odtwórcza zawsze się zdarza, ale wysoko cenimy ludzi nastawionych na szukanie własnych rozwiązań i takich, którym zależy by być częścią wspólnego sukcesu.

WIEDZA

Nikt nie wie wszystkiego i chociaż prawdą jest, że szukamy ludzi z doświadczeniem to jednak nie stanowi problemu sytuacja, kiedy będziesz się uczyć od nas - a kto wie, może nawet my od Ciebie?

MOTYWACJA

Słusznie zauważasz. Nie tylko Ty powinieneś motywować się do pracy. To jest zadanie również dla nas i mamy sposoby na to, abyś czuł się doceniany i zaangażowany w swoją pracę.

POMYSŁOWOŚĆ

To nieprawda, że najlepsze pomysły rodzą się w bólach. My udowadniamy, że fantastyczne projekty to mieszanka talentu i profesjonalizmu, potknięć i trafnych wniosków oraz odrobiny ryzyka.

Nasze aktualne oferty pracy