Specjalista ds. marketingu

Bielsko-Biała lub Warszawa
Pełen etat
UoP i B2B

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu budowy, zarządzania, utrzymania i serwisu infrastruktury IT.

Jesteśmy jednak – a może przede wszystkim – producentem własnego oprogramowania. Nasze systemy – ITManager oraz OXARI to obecnie najczęściej wybierane polskie systemy klasy IT Service Management. W związku z dynamicznym rozwojem naszych produktów poszukujemy najlepszego kandydata do wsparcia marketingu.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i prowadzenie działań marketingowych w kraju i zagranicą
  • inicjowanie i wdrażanie działań lead generation zgodnie z przyjętą strategią
  • opieka nad stronami www (WordPress) oraz bieżąca aktualizacja
  • realizacja kampanii e-mail marketingowych
  • organizacja webinarów on-line
  • koordynacja udziału firmy w konferencjach zewnętrznych
  • współorganizacja warsztatów technologicznych, eventów firmowych
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych
  • działania PR, współpraca z dziennikarzami, mediami
  • tworzenie materiałów promocyjno-informacyjnych, współpraca z grafikami i drukarniami
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz nadzór nad realizacją zleceń (agencje SEO, partnerzy biznesowi)
  • prowadzenie firmowych kanałów social media oraz realizacja kampanii reklamowych
  • planowanie kampanii Google Ads
  • administracja kontami Google Analytics, monitoring i analiza skuteczności kampanii oraz prowadzonych działań marketingowych
  • dbanie o zewnętrzną i wewnętrzną identyfikację wizualną firmy oraz utrzymanie standardów komunikacji wizualnej
  • organizacja imprez firmowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • preferowani kandydaci z wykształceniem w obszarze marketingu cyfrowego i ukończonym DIMAQ Professional
  • doświadczenie w prowadzeniu profili oraz tworzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (znajomość Menadżera reklam META i LinkedIn Ads)
  • znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Ads, GetResponse, ClickMeeting, Google Tag Manager, SurferSEO, Woodpecker, HotJar, WordPress
  • znajomość zagadnień SEO
  • wysokie poczucie estetyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – C1, warunek konieczny
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa
  • systematyczność, dbałość o szczegóły i skrupulatność
  • podstawowa umiejętność obsługi programów do obróbki graficznej/wideo (Canva, Photoshop, inne)
  • mile widziane: znajomość branży IT i marketingu w modelu B2B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji: 6 000-12 000 brutto
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole pozytywnych ludzi, pasjonatów nowoczesnych technologii, udział w ambitnych projektach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – w formie preferowanej przez kandydata (umowa o pracę/B2B)
  • wsparcie zespołu w realizowanych zadaniach
  • dedykowany zestaw narzędzi pracy
  • program MultiSport
  • dofinansowanie nauki języków
  • liczne szkolenia i kursy
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • świetna atmosfera
  • zgrany zespół
  • komfortowe warunki pracy

Zastrzegamy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do rozpatrzenia aplikacji wymagane jest umieszczenie w przesłanym CV poniższej zgody w związku z aktualną rekrutacją o treści:
TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) w celu wzięcia udziału w obecnie prowadzonej rekrutacji przez INFONET PROJEKT Spółka akcyjna, ul. Bystrzańska 94, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5532087889, REGON: 072177952, KRS: 0000323192, przez okres trwania tej rekrutacji.

I opcjonalnie zgodę w związku z rekrutacją na przyszłość:
TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INFONET PROJEKT Spółka akcyjna, ul. Towarowa 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5532087889, REGON: 072177952, KRS: 0000323192.

    Po zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną