Specjalista helpdesk

Bielsko-Biała
Pełen etat
UoP i B2B

Zgrany zespół to nasz cel, atut i powód do dumy. Szukamy ludzi nietuzinkowych, kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Ważna jest dla nas „chemia” w komunikacji między pracownikami i współpracującymi zespołami.

Zakres obowiązków:

  • pomoc użytkownikom w obsłudze programów np.: pakiet Office, podpisy elektroniczne
  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
  • instalacja i konfiguracja drukarek
  • instalacja i aktualizacja oprogramowania
  • zgłaszanie błędów w oprogramowaniu do producenta
  • instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych
  • tworzenie instrukcji oraz dokumentacji
  • nadawanie uprawnień dla użytkowników

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne)
  • znajomość architektury komputerów
  • znajomość systemów operacyjnych WINDOWS
  • umiejętność posługiwania się software’owymi narzędziami diagnostycznymi
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość pakietów biurowych tj. MS Office, Open Office

Mile widziane:

  • znajomość rodziny Windows Server
  • umiejętność z zakresu elektroniki
  • podstawowa znajomość oprogramowania firmy Rekord

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w firmie Infonet Projekt SA
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – zatrudnienie w formie preferowanej przez kandydata – umowa o pracę/B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • szkolenie oraz wsparcie zespołu w realizowanych zadaniach
  • dedykowany zestaw narzędzi pracy
  • ubezpieczenie grupowe

Zastrzegamy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do rozpatrzenia aplikacji wymagane jest umieszczenie w przesłanym CV poniższej zgody w związku z aktualną rekrutacją o treści:
TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) w celu wzięcia udziału w obecnie prowadzonej rekrutacji przez INFONET PROJEKT Spółka akcyjna, ul. Bystrzańska 94, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5532087889, REGON: 072177952, KRS: 0000323192, przez okres trwania tej rekrutacji.

I opcjonalnie zgodę w związku z rekrutacją na przyszłość:
TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INFONET PROJEKT Spółka akcyjna, ul. Towarowa 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5532087889, REGON: 072177952, KRS: 0000323192.

    Po zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną